Monodram z udziałem Soni Bohosiewicz

CHODŹ ZE MNĄ DO ŁÓŻKA – monodram

9 czerwca, godz. 17.00, Żary

10 czerwca, godz. 20.00, Zielona Góra
Bilety:
https://abilet.pl/impreza/chodz-ze-mna-do-lozka-sonia-bohosiewicz-4551

„Chodź ze mną do łóżka” to doskonały monodram Soni Bohosiewicz, która z błyskotliwą inteligencją opowiada o przeszłości swojej bohaterki i trudnej rzeczywistości, w której przyszło jej żyć. Jest to przejmująca, ciepła, wzruszająca, ale i bardzo zabawna sztuka, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wyszukanego widza.

Spektakl przez ponad dwa sezony gościł na deskach Teatru Polonia Krystyny Jandy.
Rola za występ w monodramie przyniosła Soni Bohosiewicz Różę Gali 2014 w kategorii „Teatr”.

Tym monodramem aktorka wraca na deski po kilkuletniej przerwie. I trzeba uznać jej powrót za udany także za sprawą znakomitej reżyserii Adama Sajnuka.

Chodź ze mną do łóżka wabi przewrotnym tytułem i obietnicą lekkiej rozrywki. W obsadzie piękna blondynka o zmysłowym głosie. Czego chcieć więcej? Od pierwszego momentu wiemy jednak, że nie przyszliśmy na typową komedię, a historia skrywa jakiś ludzki dramat. Perfekcyjnie wyglądająca piękność, ubrana w bajeczną sukienkę, okazuje się iluzją.
Karolina Sendal

Najciekawszym doświadczeniem dla widza będzie to, co może wyniknąć w teatrze ze spotkania trzech żywiołów – przede wszystkim wyjątkowo przenikliwego, prowokującego i szalenie intrygującego, bo ukazującego świat z zupełnie innej perspektywy tekstu Andrzeja M. Żaka, czystej, wyrazistej i klarownej reżyserii Adama Sajnuka, która w poszukiwaniu ekwiwalentów scenicznych wchodzi głęboko w egzystencjalny dramat bohaterki oraz ogromnego temperamentu scenicznego, jakim bez wątpienia dysponuje Sonia Bohosiewicz. Wiesław Kowalski

„Chodź ze mną do łóżka”
Reżyseria:
Adam Sajnuk
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Światło: Adam Sajnuk
Dźwięk: Michał Lamża
Animacja: Magdalena Ziarnik
Asystent reżysera i producent wykonawczy: Ewa Ratkowska

 

Reklamy